Wyniki XV konkursu KWT szkoły gimnazjalne

Tabela z wynikami.

LP Imię Nazwisko Szkoła
1 Adam Wątroba Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie
2 Łukasz Dubiel Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle
3 Grzegorz Legęza Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
4 Adam Sobczyk Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy
5 Cezary Gałan Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
6 Kajetan Walewski Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku
7 Kamil Dziurgot Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy
8 Jakub Zakonek Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie
9 Izabela Znój Gimnazjum Publiczne w Iwoniczu
10 Karol Pękala Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
11 Maksymilian Wojnar Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łańcucie
12 Jakub Grzyb Gimnazjum nr 1 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku
13 Jakub Mazur Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku
14 Wiktor Zając Społeczne Gimnazjum im. Konfederatów Barskich w Rogach
15 Kacper Kafara Zespół Szkół w Niebocku
16 Katarzyna Hanus Zespół Szkół Publicznych – Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej w Rymanowie Zdroju
17 Jakub Kraśniak Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł M. Darowskiejw Jarosławiu
18 Kevin Wawrzyn Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Lubaczowie
19 Michał Macnar Zespół Szkół Publicznych – Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej w Rymanowie Zdroju
20 Daria Wielgosz Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku
21 Krzysztof Negacz Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie
22 Jakub Flis Gimnazjum nr.2 im.Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
23 Wiktoria Suchy Gimnazjum Nr 1 im. bpa I. Krasickiego w Radymnie
24 Mikołaj Brzeźniak Gimnazjum w Trzebownisku
25 Paweł Drobek Społeczne Gimnazjum im. Konfederatów Barskich w Rogach
26 Jakub Cecuła Gimnazjum nr 1 w Sanoku im. Grzegorza z Sanoka
27 Jakub Piasecki Zespół Szkół w Wierzbnej
28 Bartosz Kiełek Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach
29 Dobrosława Fedor Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
30 Łukasz Giedrys Gimnazjum nr 1 w Nisku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
31 Anna Szyszka Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy
32 Joanna Łysko Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej
33 Kamil Kluz Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
34 Szymon Kwolek Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łańcucie
35 Kacper Słowik Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu
36 Magdalena Kondracka Zespół Szkół w Dydni
37 Kacper Potoczny Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku
38 Sebastian Chmielowiec Zespół Szkół w Łukawicy Gimnazjum
39 Jaromir Węgrzyn Gimnazjum w Trzebownisku
40 Gabriela Kopacz Gimnazjum Katolickie im. bl.ks. J.Popiełuszki w Stalowej Woli