Wyniki XV konkursu KWT szkoły ponadgimnazjalne

Tabela z wynikami.

LP Imię Nazwisko Szkoła
1 Aleksander Wiącek IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
2 Rafał Pych Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku
3 Łukasz Kondraciuk IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
4 Patrycja Bruździńska I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
5 Agnieszka Truniarz II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
6 Rafał Ćwiek Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku
7 Maciej Jagusztyn I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu
8 Michał Torzewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie
9 Bartosz Terebecki I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu
10 Bartłomiej Klocek Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku
11 Bartosz Gaj II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
12 Sebastian Wach Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku
13 Filip Derba I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
14 Anna Kalisz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie
15 Michał Kilian II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
16 Łukasz Wiktor Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
17 Maciej Domaradzki Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
18 Kamil Fąfara Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
19 Radosław Halejcio Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
20 Kamil Nowotarski Zespół Szkół nr 3 w Sanoku
21 Sebastian Sobolewski Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu
22 Arkadiusz Jabłoński Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
23 Dariusz Paradyło Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
24 Bartłomiej Dworak Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Lubaczowie
25 Dawid Cynk ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAŃCZUDZE
26 Jakub Jasnosz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
27 Mateusz Czernia Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
28 Bartłomiej Wacko Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
29 Bartosz Peszek Zespół Szkół Nr 2 im. J. Kochanowskiego w Łańcucie
30 Ewa Zielińska Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Nowej Sarzynie
31 Tadeusz Woś Zespół Szkół Elektronicznych Technikum nr 6 w Rzeszowie
32 Daniel Dąbrowski Zespół Szkół Elektronicznych Technikum nr 6 w Rzeszowie
33 Tobiasz Kiszka Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku
34 Dariusz Tomaszewski Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu
35 Dawid Turasz Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku
36 Paweł Bajgrowicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
37 Mateusz Magryś Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu
38 Piotr Pasławski Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
39 Gabriel Ślawski Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku
40 Bartłomiej Gil Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie