Wyniki II etapu konkursu KWT dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Tabela z wynikami.

Szkoły gimnazjalne

 # Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1 Michał Wasilewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie – Goimnazjum 33
2 Marcin Mikuła Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku 32
3 Wojciech Stawarz Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek 32
4 Filip Kogut Szkoła Podstawowa im. gen. Antoniego Chruściela ps. “Monter” w Gniewczynie Łańcuckiej 30
5 Mikołaj Chlebowicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie 30
6 Szymon Łukiewicz Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek 29
7 Krystian  Waga Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łańcucie 29
8 Szymon Barwiński Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łańcucie 29
9 Dalia Adamowicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie 29
10 Jan Jurasz Zespół Szkół Publicznych – Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej 29
11 Justyna Selwa IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie 29
12 Jakub Pasztor Gimnazjum w Zagórzu im. Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 28
13 Tomasz Słoma IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie 28
14 Aleksandra Saletnik Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiśniowej 27
15 Julian Ślęczka Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej 27
16 Karol Jurasz Zespół Szkół Publicznych – Gimnazjum im. Anny z Działyńskich Potockiej 27
17 Jarosław Kurasz Gimnazjum Nr 1 im. bpa I. Krasickiego w Radymnie 26
18 GRZEGORZ OLECHOWSKI Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Dębicy 26
19 Karol Rudek Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu 26
20 Szymon Marszałek Gimnazjum w Zagórzu im. Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 26
21 Kacper Filipek Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach 25
22 MAKSYMILIAN KUBICZEK Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Dębicy 25
23 Zofia Słowik Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu 25
24 Patrycja Kudłacz Zespół Szkół im. JP II w Stępinie 25
25 JULIUSZ CZECHURA Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Dębicy 24
26 Jakub Cichy Szkoła Podstawowa w Jedliczu 24
27 Bartosz Korytko Szkoła Podstawowa w Rozborzu Długim 24
28 Jakub Błażowski Gimnazjum w Zagórzu im. Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 24
29 Julia Nowak Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek 23
30 Maksymilian Marszałek Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu 23
31 Mateusz Wójtowicz Szkoła Podstawowa w Jedliczu 23
32 Marek Golba Gimnazjum Publiczne im. ks. B. Markiewicza w Pruchniku 22
33 Karolina Pieńczak Gimnazjum w Sieniawie 22
34 Damian Kobyliński Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu 22
35 Karolina Wasilewska Szkoła Podstawowa im. gen. Antoniego Chruściela ps. “Monter” w Gniewczynie Łańcuckiej 22
36 Dominik Kowalski Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Laszkach 22
37 Michał Dadak Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Tryńczy 22
38 Gabriel Bednarz Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu 22
39 Weronika Pieszko Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu 22
40 Aleksandra Czyrek Szkoła Podstawowa w Trzebownisku 22
41 Wiktor Śliwa Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Lubatówce 22

Szkoły ponadgimnazjalne

# Imię Nazwisko Szkoła Punkty
1 Michał Sobolak II Liceum Ogólnokształcące 34
2 Adam Wątroba 34
3 Jakub Piasecki I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA JAROSŁAW 32
4 Jakub Zakonek 32
5 Marcin Bober II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu 31
6 Jakub Pinowski I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA JAROSŁAW 30
7 Dominik Ziemiński II Liceum Ogólnokształcące 30
8 Krzysztof Cisło II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu 30
9 Rafał Surdej II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu 30
10 Michał Chmura I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu 29
11 Karol Kamiński I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA JAROSŁAW 29
12 Aleksander Gaweł II Liceum Ogólnokształcące 29
13 Dawid Chara Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu 29
14 Sajda Jakub Sajda Jakub Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu 29
15 Maciej Wasilewsk I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu 28
16 Pich Michał Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego 28
17 Mieszko Wójtowicz Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku 28
18 Maksymilian Jucha Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie 28
19 Mateusz Żemojdzin ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIENIAWIE 28
20 Michał Szylar II Liceum Ogólnokształcące 27
21 Krzysztof Wilkos Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku 27
22 Rafał Plizga Zespół Szkół Mechanicznych 27
23 Krzysztof Nycz Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie 27
24 Mateusz Startek 27
25 Ewa Basara 6 Liceum Ogólnokształące w Rzeszowie 26
26 Janusz Jakub Zespół Szkół Nr 4 w Dębicy im. Mikołaja Kopernika 26
27 Mikołaj Wójciak Zespół Szkół Nr 4 w Dębicy im. Mikołaja Kopernika 26
28 Mateusz Gigoń Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego 26
29 Mateusz Hanejko Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku 26
30 Filip Orzechowski Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku 26
31 Zięba Witold Zięba Witold Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu 25
32 Łukasz Tragarz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku 25
33 Radosław Pytel ZST Leżajsk 25
34 Kajetan Walawski ZST Leżajsk 25
35 Katarzyna Domagalska I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu 24
36 Maciej Romański Zespół Szkół Nr 4 w Dębicy im. Mikołaja Kopernika 24
37 Sebastian Sobolewski Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego 24
38 Pupka Szymon Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego 24
39 Jarosław Pawlik Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. J. Słowackiego w Jarosławiu 24
40 Bartłomiej Wójcik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli 24