Wyniki XIX edycji Konkursu Wiedzy Technicznej KWT „sapere-aude” – odważ się być mądrym

Lp Szkoła Opiekun Imię i Nazwisko Suma punktów czas
1 Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Odrzykoniu Dorota Hedesz Suzana Dajakaj 29 58:17
2 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej Dorota Cichowska Mateusz Urbański 28 44:48
3 Publiczna Szkoła Podstawowa  w Hucie Krzeszowskiej Anna Powęzka Roksana Dziura 23 42:04
4 ZSO nr 4 w Rzeszowie Dorota Zembroń Polina Bezverkha 23 58:00
5 ZSO nr 4 w Rzeszowie Dorota Zembroń Natalia Kogut 23 58:32
6 Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Odrzykoniu Dorota Hedesz Emilia Gębarowska 22 33:11
7 Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku  Beata Chlebowicz Kacper Czyrek 22 54:04
8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Agnieszka Radziejowska Maciej Słabak 21 33:12
9 SP Nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie Janusz Stryczniewicz Filip Pawlik 21 37:48
10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zagórzu Patryk Nasiewicz Julia Mołczan 21 49:40
11 Szkoła Podstawowa w Sośnicy Ireneusz Soja Gabriela Durbajło 21 53:10
12 Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Odrzykoniu Dorota Hedesz Gracjan Sitar 21 55:00
13 Szkoła Podstawowa nr 1 im.św. Królowej Jadwigi  Władysław Macnar Nikola Kamińska 20 51:35
14 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Elżbieta Stefaniuk Weronika Karbownik 20 54:25
15 SP im. St. Gałuszki w Przybówce Waldemar Błażejewski Jakub Doktór 20 55:43
16 Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku  Beata Chlebowicz Mateusz Jaworski 19 33:22
17 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek Robert Sus Bartłomiej Jakubas 19 50:59
18 Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Odrzykoniu Dorota Hedesz Paulina Bokowy 19 51:20
19 Szkoła Podstawowa nr 1 im.św. Królowej Jadwigi  Władysław Macnar Mikołaj Tadla 19 57:33
20 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek Robert Sus Karol Marciak 18 30:31
21 Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku  Beata Chlebowicz Kamil Bernat 18 42:48
22 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Agnieszka Radziejowska Malwina Piętka 18 46:11
23 SP Nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie Janusz Stryczniewicz Michał Guzik 18 48:26
24 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zagórzu Patryk Nasiewicz Jakub Drozd 18 51:07
25 Szkoła Podstawowa  w Rozborzu Długim Wiesław Dutka Oliwia Kuras 17 22:28
26 Szkoła Podstawowa w Łukawicy Konard Szumilak Diana Pszonka 17 33:20
27 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek Robert Sus Marek Wańcio 16 57:13
28 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek Robert Sus Oskar Paradowski 15 29:30
29 Szkoła Podstawowa w Łukawicy Konard Szumilak Jakub Zaborniak 15 36:57
30 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Agnieszka Radziejowska Weronika Brzyska 15 55:20
31 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zagórzu Patryk Nasiewicz Ksenia Rudy 15 58:51
32 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Edyta Sowa Marcel Kania 14 31:45
33 Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Odrzykoniu Dorota Hedesz Paweł Lenart 13 16:20
34 Szkoła Podstawowa w Łukawicy Konard Szumilak Wiktoria Syndyka 12 44:48
35 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Edyta Sowa Natalia Segiń 11 11:59
36 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Edyta Sowa Karol Zieliński 11 16:14
37 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Edyta Sowa Aleksandra Kosztyła 10 20:40
38 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie Edyta Sowa Sylwia Wołosz 9 18:57

Serdecznie wszystkim

Gratulujemy!